• Projekt Małopolska Tarcza Antykryzysowa-Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych - Grant 3

• Projekt MTA II Grant 3 w Naszej Szkole

Gmina Libiąż otrzymała środki w kwocie 120.000 zł na realizację zadania grantowego pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” – Grant 3.

Celem projektu jest zniwelowanie u uczniów skutków pandemii COVID-19 poprzez wielowymiarowe wsparcie szkół i placówek oświatowych w zakresie udzielenia pomocy edukacyjnej i psychologicznej uczniom.

W ramach projektu w Szkole Podstawowej realizowane są zajęcia wyrównawcze oraz zajęcia rozwijające zainteresowania. Dzięki dodatkowym zajęciom uczniowie mają możliwość wyrównania braków edukacyjnych w realizacji podstawy programowej oraz rozwijania swoich zainteresowań.