• Nowoczesny system doskonalenia

• W roku szkolnym 2014/15 szkoła uczestniczyła w projekcie pt. "Nowoczesny system doskonalenia zawodowego nauczycieli na terenie Powiatu Chrzanowskiego".

W ramach projektu w przedszkolu odbyły się warsztaty, spotkania grupowe oraz spotkania indywidualne z ekspertem zewnętrznym na temat wsparcia rozwoju osobistego wychowawcy poprzez podnoszenie kwalifikacji w zakresie lepszej współpracy z wychowankami i rodzicami.

Nauczyciele uczący w szkole podstawowej uczestniczyli w warsztatach z zakresu prawidłowej komunikacji interpersonalnej pozwalającej budować satysfakcjonującą współpracę z rodzicami uczniów, efektywnych metod wychowawczych kształtujących autorytet nauczyciela oraz postawy uczniowskie promowane przez szkołę.

Rada Pedagogiczna została zapoznana z wnioskami z realizacji wspomagania przeprowadzonego w szkole.